Neohodnoceno

Maille L' Originale moutarde fine de Dijon 380g (dijonská hořčice)

Dijonská hořčice která řeže jako pila!

Skladem (> 5 ks)
Kód: 113
120 Kč
Kategorie: Slané
množství: 380g

Legendární hořčice Maille byla vytvořená ke zlepšení chutí a ohromení vašich smyslů. Přenese vás v okamžiku do srdce Burgundska a dá mnoha pokrmům úplně nový rozměr, od těch nejjednodušších po nejsofistikovanější. Tato rafinovaná a charakteristická kombinace jemně namíchaných hořčičných semen je ideální do rizota nebo bramborové kaše. Po téměř 270 let tvůrčí tradice a know-how je Maille dotykem, který probouzí a odhaluje krásu pokrmu. Dotek kreativity, který umocňuje chuť, zvyšuje potěšení a uspokojuje i ty nejnáročnější labužníky...

Maille je tradiční francouzská značka která byla založená již v roce 1747 v době své největší slávy dodávala produkty císařovně Marii Terezii, ruské carevně Kateřině II. a dokonce i králi Ludvíku XV.

Zakladatel Antoine-Claude Maille se údajně do povědomí veřejnosti dostal výrobou speciálního nálevu z vinného octa a léčivých bylin, který se používal v době morové epidemie (tzv. Vinaigre des quatre voleurs neboli Ocet čtyř mrtvých). Ocet i hořčice se dříve také používali k dezinfekčním a terapeutickým účelům (dělaly se například obklady z hořčicové mouky k uvolnění dýchacích cest).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: